Zapsáno v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ústí nad Labem oddíl B, vložka 1620; IČO: 272 74 535, DIČ: CZ - 272 74 535, číslo účtu: 43-4942070297/0100, ISO 9001:2001, ISO 14001:2005, OHSAS 18001:2008

nalézáte se: ÚvodSlužbyTeambuilding

TEAMBUILDING AND ADVENTURE EDUCATION

„Existuje určitý typ lidí, kteří odmítají zestárnout a kteří houževnatě, ale přirozeně celý svůj život lpí na dětství. Jsou neoblomní, zvídaví, snaží se být veselí, jsou sebejistí, poutavě nenucení, optimističtí, důvěřiví, impulzivní, bezstarostní, nevázaní, náladoví, příležitostně mrzutí, okouzlující, často staromódní, a ovládající tajuplný smysl hraní. Tito lidé zůstávají celý život nezkrocenými dětmi“.

Roger Rosenblatt

Na základě našich dlouholetých zkušeností s vedením lidí, kteří pracují ve skupinách s velkým fyzickým i psychickým nasazením, jsme pro Vás připravili nabídku volnočasových aktivit. Aktivity lze různě kombinovat - dle personálního složení, věku, zaměření skupiny, časových možností a finanční náročnosti. Program lze přizpůsobit jak rodinám, školním skupinám, sportovním a turistickým oddílům tak i pracovním kolektivům. Vedení mnoha společností vítá nabídku outdoor management training programů jako formu odměňování zaměstnanců, pro skupiny dětí je vhodné volit formu zážitkové výchovy. Někteří využijí společně strávený čas pro rozvoj spolupráce ve firmě, zlepšení komunikace mezi lidmi a stmelení teamu. Jiní získávají nové dovednosti a ostatní účastníci se třeba jen rádi pobaví a zůstane jim pár nevšedních společných zážitků.

KITING 

Seznámíme Vás se základními bezpečnostními zásadami provozování kitingu. Naučíte se základní manipulaci s kitem, kterou můžete později rozvíjet v různých disciplínách tohoto nádherného sportu. Veškeré vybavení vám zapůjčíme.

SNĚŽNÝ SKÚTR A SKIJORING

Jízda po zasněžených loukách na sněžném skútru, nebo za skútrem na vlečném laně na lyžích, nebo snowboardu patří mezi nevšední zážitky. Při opatrné jízdě se nemusíte bát, nebezpečí je nižší, než na přeplněných sjezdovkách.

SNĚŽNICE

Zajímavý zážitek. Bezpečný pohyb. Dostanete příležitost sledovat přírodu a dostat se i v hlubokém sněhu na místa v zimě jinak obtížně dostupná.

SNOWBLADE

Zapůjčíme Vám lyže SNOWBLADE, lyžařské boty musíte mít své. Naučíme Vás během jednoho dne bezpečně sjíždět libovolný upravený svah. Využíváme velmi krátké lyže (96 cm), kategorie SUPERSHORTIES - SNOWBLADE, které umožňují rychlé zvládnutí požadovaných prvků. Lyže umožňují výuku osobám od výšky 150 cm. Díky malé délce lyží nedochází k přetěžování pohybového aparátu a neúměrnému zatížení kloubů. Lyže umožňují snadné ovládání, jsou bezpečné. Otevíráme nové možnosti seniorům - ideální vybavení pro osoby vyššího věku. S námi není nikdy pozdě začít.

STAVBA PŘEPRAVEK

Postavte co nejvyšší věž z pivních přepravek. Na věž současně vylezete zajištěni horolezeckou technikou. Je to velmi zábavná aktivita, při které lze soutěžit jednotlivě nebo v týmech.

LANOVÝ PARK

Vyzkoušejte si bez obav lanové překážky v korunách stromů. Tato adrenalinová aktivita je vhodná pro děti i dospělé. Profesionálně Vás zajistí zkušení instruktoři. Všem účastníkům zapůjčíme kompletní horolezeckou výstroj.

ČTYŘKOLKY

Pojeďte na výlet na čtyřkolkách. Vyzkoušejte si terénní jízdu nebo se projeďte v klídku přírodou po lesní cestě. Tuto aktivitu lze podniknout s instruktorem i samostatně.

ORIENTAČNÍ BĚH A GEOCACHING

Můžete se vrátit do dětských let na letní tábor. Každý účastník dostane mapu, buzolu a seznam kontrolních stanovišť, které musí v časovém limitu zvládnout oběhnout. Tratě lze přizpůsobit různou délkou, terénní obtížností a orientační náročností. Pomocí GPS přístrojů můžete svoji navigaci dovést k dokonalé přesnosti, umožňující vyhledávat schránky ukryté v krajině (geocache).

EXPEDICE PŘECHODY HOR A TÁBOŘENÍ

Člověk je součást přírody. Klid, volný pohyb v krajině, tábornické dovednosti, návrat k přírodě - to nejsou prázdné pojmy, ale možnost dokonalého uvolnění a odreagování. Provedeme Vás členitou krajinou Krušných hor, údolími, kudy šly dějiny, krajinou zapomenutou, plnou kontrastů, málo navštěvovanou a přesto nádhernou.

MILITARY DRILL

Pro někoho vzpomínka na minulost, pro jiného nová zkušenost. Všichni ve stejnokroji, tvrdý vojenský režim, společné ubytování ve velkoprostorovém vojenském stanu ve spacáku na karimatce. WC suchá latrina, studená voda. Strava do ešusu. Základní pořadová příprava, polní výcvik v každém počasí, zdolávání překážek a spousta dalších překvapení. Situace na vojně se mění každým okamžikem!

GRILOVÁNÍ PRASETE

Na závěr celodenního klání lze pro celou skupinu připravit prasátko na gril. Grilování probíhá během celého soutěžního dne a hotové prase může být odměnou pro vítězný tým. Oni pak rozhodnou, zda se o večeři

HUMMER

Můžete si vyzkoušet jízdu v náročném terénu automobilem Hummer H3X. Do možností off-roadu Vás nejprve zasvětí instruktor a pak už můžete řídit sami.

PAINTBALL

Se skupinou přátel můžete přijít zažít dobrodružství jako v akčním filmu. Paintball je zajímavá aktivita pro odvážné a fyzicky zdatné. Odměnou vám bude dosažení společného cíle. Všem bojovníkům bude zapůjčeno kompletní paintballové vybavení.

LUKOSTŘELBA

Máte možnost vyzkoušet si i umění staré desítky tisíc let, v současné době olympijský sport. Tato aktivita je vhodná opravdu pro každého a je i časově nenáročná. Můžete uspořádat i skupinový turnaj v lukostřelbě.

VZDUCHOVÉ PUŠKY

Střelba ze vzduchové pušky je pro ČR jednou z velmi úspěšných sportovních disciplín. Klid a pevná ruka je základní podmínkou úspěchu. Porovnejte se s ostatními ve střelecké soutěži.

HRY V PŘÍRODĚ

Pro malé i velké připravíme kolektivní zábavu, hry seznamovací, problémové, poznávací atd.

UBYTOVÁNÍ

Pro menší skupiny do pěti osob vyžadující soukromí nabízíme ubytování v naší chatě, kde je k dispozici kuchyňka pro vlastní stravování. Pro větší skupiny zajistíme ubytování v horském hotelu s plnou penzí nebo polopenzí. V tomto hotelu je pro všechny naše klienty k dispozici také sauna s kapacitou 8-10 osob.

Projekt „CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_019/0004694 Výzkum a vývoj progresivních systémů včasného varování dosažených kritických stavů
ohrožujících bezpečnost a stabilitu objektů, včetně řešení sanačních opatření na eliminaci vzniklého nebezpečí“ je spolufinancován Evropskou unií.